YouTube interaktif film için ilk fragmanı paylaştı

Dünyanın en büyük video paylaşım platformu olan YouTube’un uzun bir süredir interaktif formatta filmi üzerinde çalıştığı biliniyordu. Şimdi de YouTube’un ilk orijinal filmi A Heist With Markiplier’ın fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda filmin aksiyon temalı olduğu belirtiliyor. İşte ilk YouTube interaktif film fragmanı!

YouTube interaktif film fragmanı

Geçtiğimiz yıl Netflix ilk interaktif filmi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Black Mirror: Bandersnatch adındaki Netflix orijinal filmi, hikayenin izleyici tarafından yönlendirilmesine fırsat veriyordu.

Şimdi de YouTube’un da Netflix’in peşinden giderek ilk interaktif filminin fragmanı yayınladı. Aksiyon filminin başrolünde Amerikalı YouTube fenomeni Mark Edward Fischback yer alıyor. Mark Edward Fischback, oyun videolarıyla biliniyor.

61 farklı videodan oluşan ve 31 sondan oluşan aksiyon filminin konusu bir soygun olayına dayalı olacak. Olay örgüsü tamamen soygundan ibaret olan filmin kaderi ise sizin elinizde olacak. Mark Edward Fischback tarafından yayınlanan A Heist With Markiplier filminin fragmanında 30 Ekim‘de yayınlanacağı belirtiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. YouTube interaktif film için ilk fragmanı paylaştı için yorumda bulun

    YouTube interaktif film için ilk fragmanı paylaştı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak YouTube interaktif film için ilk fragmanı paylaştı için ilk yorumu yapabilirsin.