RDR2’nin yeni modu sayesinde istediğiniz karakterle oynayabilirsiniz

PC oyuncularının gündeminde olan oyun Red Dead Redemption 2 için yeni bir mod daha yapıldı. Oyunun PC platformunda çıkmasıyla birlikte mod geliştiricileri, adeta kolları sıvadı ve oyun için her türlü modu yapmaya başladı. Şimdi ise yapılan yeni mod sayesinde oyun içerisinde bulunan istediğimiz NPC karakterle oyunu oynayabiliyoruz. Arthur Morgan‘ın görüntüsünü tamamen değiştiren bu mod, en azından şimdilik oynanış en fazla etki eden mod olabilir. Mod sayesinde eğer isterseniz hikaye içerisinde yer alan bir karaktere dönüşebilir veya kartal olup Red Dead Redemption 2′nin dünyasında uçabilirsiniz. Havada uçma imkanı da veren bu mod sayesinde oyunun PC platformunda ne kadar iyi gözüktüğüne bir kez daha şahit olacaksınız.

RDR2’nin yeni modu sayesinde istediğiniz karakterle oynayabilirsiniz

Nexus Mods üzerinden indirilebilen modla birlikte oyun için yapılan diğer modlara da site üzerinden göz atabilirsiniz. Daha öncesinde yapılan oyunun giriş kısmını geçme modu, Red Dead Redemption 2’yi konsolda bitiren oyuncular tarafından rağbet görmüştü. Yaklaşık 10 saat süren oyunun girişi, kimi oyunculara göre sıkıcı olabiliyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. RDR2’nin yeni modu sayesinde istediğiniz karakterle oynayabilirsiniz için yorumda bulun

    RDR2’nin yeni modu sayesinde istediğiniz karakterle oynayabilirsiniz için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak RDR2’nin yeni modu sayesinde istediğiniz karakterle oynayabilirsiniz için ilk yorumu yapabilirsin.