Instagram hesabını dondurma kontağı. Tıklayın, kapatın!

Günümüzün en tanınan içtimaî ağlarından biri olan Instagram, giderek daha çokça kişi tarafından kullanılıyor. Lakin rastgele bir sebepten sıkılır, içtimaî ağı kapatmak isterseniz bunun bir yolu bulunuyor.

Instagram hesabını dondurma irtibatı. Tıklayın, kapatın!

Instagram‘da tek tıkla hesap dondurma süreci yapılabiliyor. Bu sürecin hesap kapatma sürecinden bir farklı bulunmuyor. Her iki durumda da dışarıdan hesabınıza ulaşmak isteyenler bu türlü bir hesabın olmadığını görüyor.

Bu süreç hesabı kapatmak değil yalnızca muvakkat bir müddetliğine dondurma işlevini görüyor. Yapmanız gereken tek şey ise aşağıdaki linke tıklamanız ve ‘Hesabı Süreksiz Olarak Kapat‘ komutunu uygulamak gerekiyor. Bu süreci yapmadan evvel neden kapattığımızı belirtmemiz gerekiyor. Bu nedeni açıkladıktan sonra şifremizi tekrar girip Hesabı Süreksiz Olarak Kapat butonuna tıklamanız ehil oluyor. Bu süreci gerçekleştirdikten sonra hesabı tekrar açana kadar Instagram‘da bâtın oluyorsunuz.

Hesabınızı kapattıktan sonra 24 saat geçmeden tekrar faal edemiyorsunuz Acilen açmaya çalışmayın zira yanlış şifre cürmü verecektir. Başkaca bilgisayar üzerinden oturum açmaya çalışıyorsanız açamazsınız, Instagram hesabı dondurduktan sonra telefon üzerinden giriş yaparak canlı etmeniz gerekiyor.

Siz de Instagram hesabınızı dondurmak istiyorsanız internet sahifesindeki adrese gidebilirsiniz. İşte Instagram hesabını dondurma kontağı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Instagram hesabını dondurma kontağı. Tıklayın, kapatın! için yorumda bulun

    Instagram hesabını dondurma kontağı. Tıklayın, kapatın! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Instagram hesabını dondurma kontağı. Tıklayın, kapatın! için ilk yorumu yapabilirsin.