God of War’un yönetmeninden sır dolu paylaşım

Bir önceki sene yılın oyunu seçilen God of War‘un yönetmeni, sosyal medyada yaptığı paylaşımlar sayesinde gündemde kalmaya devam ediyor. Diğer oyun geliştiricileri ile bir araya gelmesi ve hikaye tabanlı kaliteli oyunlar hakkında destekleyici açıklamalar yapması, Cory Barlog’un oyuncular tarafından daha çok sevilmesine neden oldu. Şimdi ise kendisinden ilginç bir paylaşım gördüm. END TRANSMISSION (Aktarım bitti) şeklindeki paylaşım, kafaların karışmasına neden oldu. Paylaşımını noktalar ile süsleyen Barlog için Mors albafesinde bir şeyler demeye çalıştığı söyleniyor. Twitter hesabını Voyager 2 uydusunun fotoğrafı ile süsleyen Cory Barlog, kapak fotoğrafına da yıldız görseli koydu. Yakın bir zamanda yeni projesini açıklayacağını düşündüğümüz Barlog’un amacı ne olacak? Hep birlikte göreceğiz.

God of War’un yönetmeninden sır dolu paylaşım

—-


..
.

— Cory Barlog (@corybarlog) November 7, 2019

Diğer bir yandan geçtiğimiz günlerde God of War’un PC versiyonuyla alakalı internette dolaşan söylentilere nokta koyan Barlog, God of War’un PC’ye gelmeyeceğini söylemişti. God of War‘u PC’de görmek istediğinin altını çizen yönetmen, bu kararın kendisine kalmadığını açıklamalarına eklemişti.

Peki siz Cory Barlog’un bu paylaşımı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. God of War’un yönetmeninden sır dolu paylaşım için yorumda bulun

    God of War’un yönetmeninden sır dolu paylaşım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak God of War’un yönetmeninden sır dolu paylaşım için ilk yorumu yapabilirsin.