Call of Duty: Modern Warfare’in Gunfight modunda büyük değişiklik yapılacak

Infinity Ward, Call of Duty: Modern Warfare‘in en yeni oyun modu olan Gunfight ile ilgili bazı hayran taleplerine cevap verdi. Silahlı çatışma ile ilgili taraftarların en çok sorduğu değişikliklerden biri, Gunfight modunun rastgele load out kullanmasıydı. Multiplayer modu geliştiricilerinin Gunfight modu ile ilgili yeni bir güncelleme üzerinde çalıştıkları ifade edildi. Yeni güncelleme ile birlikte bu modda köklü değişiklikler olacak.

Call of Duty: Modern Warfare’in Gunfigt modunda büyük değişiklik yapılacak

Yeni Gunfight modunda, oyuncular sağlık yenileyemiyor ve maçı rastgele silah seçenekleriyle ve silah kişiselleştirmeleriyle oynayabiliyor. Bu da Gunfight modunu diğer oyun modlarından farklı kılıyor. Silahların “rastgele kişiselleştirilmesi”, Gunfight’ın en büyük dinamiklerinden. Ancak belirli bir kişiselleştirme listesi sürekli bir döngü halinde oyuncuların karşısına çıktığı için, bu durum oyun modunu sıkıcı hale getirebiliyor. Oyuncuların en büyük değişiklik talebi de bu rastgele kişiselleştirme sisteminin değiştirilmesi konusundaydı. Oyuncular belirli bir rotasyonla gelen silahlara bir süre sonra alışıyor ve bu rasgele dinamiği zamanla sıradan bir duruma dönüşüyor. Bakalım yeni güncelleme Gunfight moduna nasıl bir dinamik getirecek. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Call of Duty: Modern Warfare’in Gunfight modunda büyük değişiklik yapılacak için yorumda bulun

    Call of Duty: Modern Warfare’in Gunfight modunda büyük değişiklik yapılacak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Call of Duty: Modern Warfare’in Gunfight modunda büyük değişiklik yapılacak için ilk yorumu yapabilirsin.