Steam indirimlerinde haftanın en dikkat çeken oyunları


Steam haftalık indirimlerinde farklı oyun türünden yüzlerce oyun ve genişleme paketleri her hafta indirime giriyor. bu hafta da haftalık indirimlerin yanı sıra Square Enix oyunlarına özel fiyat indirimleri de başladı. Kampanya dahilinde pek çok yeni eski  Square Enix oyunu indirime girdi. 

Steam’de bu hafta hangi oyunlar indirime girdi

Steam haftalık indirimlerinde bu hafta yine pek çok oyun indirime girdi. Özellikle Square Enix  oyunlarında oldukça iyi indirimler var. PC’de satış platformları arasında rekabet de gün geçtikçe kızılıyor. Bakalım önümüzdeki dönemde firmalar birbirleriyle rekabet için nasıl bir yarış içine girecek. Bu rekabeti bir tarafa bırakırsak PC’de lider konumda bulunan Steam, haftalık indirimlere devam ediyor. Bu galerimizde Steam haftalık indirimlerinde dikkat çeken oyunları sıraladık. Bu hafta genişleme paketlerinde de yine önemli indirimler bulunuyor. Geçtiğimiz sene çıkış yapan önemli Square Enix oyunlarından Shadow of the tomb raider, yüzdee 50 indirime girdi. 200 TL’den 104,50 TL’ye düşen Shadow of The Tomb Raider‘ın dışında yine yeni oyunlardan Life is Strange 2 de indirimde.

Shadow of the Tomb Raider 104,50 TL

Life is Strange 2 105,71 TL

Just Cause 4 104,50 TL

FINAL FANTASY XV WINDOWS EDITION 87,00 TL

Darkest Dungeon 9,75 TL ( Kampanya bitimine yaklaşık 5 saat kaldı)

Dying Light 20,39 TL

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands 90,65 TL

Thief 6,89 TL

Sleeping Dogs: Definitive Edition 13,35 TL

Kane and Lynch 2 – 1,80 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Steam indirimlerinde haftanın en dikkat çeken oyunları için yorumda bulun

    Steam indirimlerinde haftanın en dikkat çeken oyunları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Steam indirimlerinde haftanın en dikkat çeken oyunları için ilk yorumu yapabilirsin.