Resident Evil 3’ün, ikinci oyundan daha az başarımı var

Oyun dünyasında korku denince akla ilk gelen serilerden bir tanesi olan Resident Evil, bu sene ikinci oyununun yeniden yapımıyla karşımıza çıktı. Proje piyasaya sürüldükten sonra olumlu yorumlar alan Capcom, benzer bir projeyi üçüncü oyun için de başlattığını açıklamıştı. Şimdi ise oyunun başarım sayısı ortaya çıktı. Fakat belirtilene göre oyunun, Resident Evil 2’den daha az başarımı bulunuyor.

Resident Evil 3’ün, ikinci oyundan daha az başarımı var

Sonrasında ise oyuncuların aklına, Resident Evil 3‘ün, bir önceki oyundan normalden daha kısa süreceği ve senaryosunun kısaltılacağı geldi. Steam DB sayesinde ortaya çıkan bu durumun gerçekliğini oyun çıkana kadar anlayamayacağız. Son olarak oyunun Steam sayfasının yayınlanmasıyla birlikte Resident Evil 3’ün sistem gereksinimlerinin de ortaya çıktığını belirtelim. Merak edenler için,

Resident Evil 3 PC minimum sistem gereksinimleri

MİNİMUM:

– 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
– İşletim Sistemi: WINDOWS® 7, 8.1, 10 (64-BIT)
– İşlemci: Intel® Core™ i5-4460 ya da AMD FX™-6300
– Bellek: 8 GB RAM
– Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 760 ya da AMD Radeon™ R7 260x 2GB Video RAM
– DirectX: Sürüm 11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Resident Evil 3’ün, ikinci oyundan daha az başarımı var için yorumda bulun

    Resident Evil 3’ün, ikinci oyundan daha az başarımı var için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Resident Evil 3’ün, ikinci oyundan daha az başarımı var için ilk yorumu yapabilirsin.