Red Dead Redemption 2’nin PC sürümünden ilk görseller geldi


Uzun süren dedikodular sonrasında geçtiğimiz günlerde resmi duyurusuna kavuşan Red Dead Redemption 2’nin PC sürümünden yeni haberler gelmeye devam ediyor. Dün akşam saatlerinde yayınlanan sistem gereksinimlerinin ardından bu sefer de oyunun PC sürümü için ilk ekran görüntüleri yayınlandı.

Red Dead Redemption 2’nin PC sürümünden ilk görseller geldi

Bu görsellere geçmeden önce oyunun PC sürümünün grafikleri ile ilgili yapılan bazı açıklamaları derleyelim. Öncelikle oyunun PC sürümünde Ray Tracing gibi bir teknoloji olmayacak. Bunun yerine Global Illimunation ve Ambient Occlusion gibi grafiksel özelliklerde çok daha fazla iyileştirme göreceğiz. Bu özelliklerin yanı sıra gece aydınlatması ve çok daha yüksek kalitede kar efektleri gibi özellikler de oyunda yer alacak. Yani kaplamalar, görüş alanı ve yüksek çözünürlük gibi konuların yanı sıra zaten görsel anlamda müthiş gözüken oyunun teknik ve efekt anlamında daha iyi bir hale geleceğini söyleyebiliriz.

Son olarak oyunun geniş ekran desteği ve çoklu monitör desteğine sahip olacağını da belirtelim. Oyunun PC sürümünden gelen ilk ekran görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Or

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Red Dead Redemption 2’nin PC sürümünden ilk görseller geldi için yorumda bulun

    Red Dead Redemption 2’nin PC sürümünden ilk görseller geldi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Red Dead Redemption 2’nin PC sürümünden ilk görseller geldi için ilk yorumu yapabilirsin.