Cyberpunk 2077’nin karakter detaylarını gösteren yeni görseller yayınlandı


Oyuncuların en çok beklediği oyunlar arasında bulunan Cyberpunk 2077 için yepyeni görseller yayınlandı. Yayınlanan görsellerde oyunun ilk yardım timi Trauma Team askeri, Dexter DeShawn ve Meredith Stout‘u görüyoruz. Karakterlerin oyun içerisinde nasıl gözükeceğine dair ipuçları veren görseller, oldukça detaylı olmuş. Karakterlerin her bir detayına oldukça özen gösteren CD Projekt Red ekibi, sıkı çalışmışa benziyor. Diğer bir yandan Meredith Stout’un saç renginin değiştiği de gözümüzden kaçmadı. Karakterlerin final sürümünde küçük değişikliklere giden geliştiriciler, uzun yıllardır bu tasarımların üzerinde çalışıyorlar. Detay anlamında The Witcher 3‘ten daha fazla öğe barındıracağını düşündüğümüz oyun, 2020 yılının Nisan ayında piyasaya çıkacak.

Cyberpunk 2077’nin karakter detaylarını gösteren yeni görseller yayınlandı

Son yayınlanan oynanış videosuyla birlikte oyuncuları daha da heyecanlandıran geliştiriciler, PC sürümünü Nvidia ile birlikte çalışarak geliştiriyor. RTX desteği olacağı açıklanan Cyberpunk 2077, PC platformunda daha gerçekçi gözükecek. Peki sizin Cyberpunk 2077’den beklentileriniz neler? Oyundan iyi bir rol yapma sistemi mi? Yoksa detaylı bir açık dünya veya sizi ekran başına kitleyecek bir hikaye mi bekliyorsunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Cyberpunk 2077’nin karakter detaylarını gösteren yeni görseller yayınlandı için yorumda bulun

    Cyberpunk 2077’nin karakter detaylarını gösteren yeni görseller yayınlandı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Cyberpunk 2077’nin karakter detaylarını gösteren yeni görseller yayınlandı için ilk yorumu yapabilirsin.