Capcom’un Steam İndirimi Paylaşımı Resident Evil 3 Remake İddialarını Kuvvetlendirdi

Geçtiğimiz hafta, Resident Evil 3 Remake iddialarını paylaşmış, Aralık ayı içerisinde bununla ilgili bir duyuru yapılabileceğini aktarmıştık. Bu iddiayı destekleyecek yeni bir haberimiz daha var.

Capcom, Resident Evil Steam indirimleri ile ilgili bir görsel paylaşıyor. Bu görselde Steam’de satılan çeşitli Resident Evil oyunlarından karakterler var. Ama Steam’de veya herhangi bir platformda yer almayan RE 3 Remake karakterlerine de yer verilmiş olabilir bu posterde.

Görsele baktığımızda dikkatimizi çeken hemen görselin merkezinde yer alan Jill Valentine oluyor. Ve tabii ki arkaplanda Mr.X’in hemen önünde bulunan Nemesis de gözlerden kaçmıyor. Bunu gören Resident Evil hayranları da haliyle RE 3 Remake için iyiden iyiye heveslenmeye başlıyorlar 🙂

İlk olarak The Game Awards 2019’da sonrasında da Jump Fiesta 2020’de Capcom’un yeni oyunlarıyla ilgili duyurlar bekleniyor. Bu duyurulardan birisi neden RE 3 Remake olmasın? Takipteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Capcom’un Steam İndirimi Paylaşımı Resident Evil 3 Remake İddialarını Kuvvetlendirdi için yorumda bulun

    Capcom’un Steam İndirimi Paylaşımı Resident Evil 3 Remake İddialarını Kuvvetlendirdi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Capcom’un Steam İndirimi Paylaşımı Resident Evil 3 Remake İddialarını Kuvvetlendirdi için ilk yorumu yapabilirsin.