Call of Duty: Modern Warfare’in “Süper Pompalı Tüfeğine” Bir Nerf Daha Geliyor

Call of Duty: Modern Warfare oyuncularının “süper pompalı tüfek” 725 ile dertleri bitmiyor. Geçtiğimiz gün gelen güncellemeler ile birlikte ağır nerf’ler yiyen silah, hala ortalığı birbirine katmaya devam ediyor.

Infinity Ward, baş belası silahın saçma dağılımını artırmış ve hipfire isabetini düşürmüştü. Aynı şekilde dürbün kullanılarak yapılan atışların da isabet şansında oynama yapılmıştı. Fakat yapılan bu değişimler bile silahın gücünü azaltmaya yetmedi.


Özellikle dar alanda etkili olması beklenen silah hala keskin nişancı tüfeği gibi kullanılabiliyor. Aşağıdan izleyebileceğiniz Twitter gönderisinde silahın 20 metreden isabetli atışlar yaparak kill alabildiği görülüyor.

Tam da bu sebepten ötürü Infinity Ward’un tasarım patronlarından Joe Cecot, silah üzerinde yeni değişiklikler yapabileceklerini Twitter hesabından duyurmuş durumda. Yapımcı meşhur YouTuber Shaun “Hutch” Hutchinson’ın paylaştığı görüntülere şu cevabı vermiş:

“Uzun mesafe atışları ortadan kaldıracak bir güncelleme üzerinde çalışıyoruz. Fakat hedeflerin canı azsa 725 yine rakiplerini öldürmeyi başaracak.”

Beta sürecinden beri başı pompalı tüfekler ile dertte olan Infinity Ward, yeni değişiklikler ile bu sorunları ortadan kaldırmak istiyor. Tabi bu durum ne kadar başarılı olabilecek hep beraber göreceğiz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Call of Duty: Modern Warfare’in “Süper Pompalı Tüfeğine” Bir Nerf Daha Geliyor için yorumda bulun

    Call of Duty: Modern Warfare’in “Süper Pompalı Tüfeğine” Bir Nerf Daha Geliyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Call of Duty: Modern Warfare’in “Süper Pompalı Tüfeğine” Bir Nerf Daha Geliyor için ilk yorumu yapabilirsin.