Kim 1 GB İster Nasıl Yapılır?

Kim 1 GB İster Nasıl Yapılır?

Turkcell’in bedava internet kampanyalarından bir tanesi olan Kim 1 GB ister yarışması, sistem tarafından yönlendirilen soruları, doğru cevaplamanız karşılığında müşterilerine hediye internet kazandırıyor.

Faturalı veya faturasız hat sahibi olmak fark etmeksizin Turkcell kullanıcısı olan herkesin faydalanabileceği bu kampanya, 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir. Bu uygulamadan kazandığınız internetler en geç 48 saat içerisinde hattınıza tanımlanmaktadır. Hattınıza tanımlanan interneti 24 saat boyunca nasıl isterseniz kullanabilirsiniz.

Kim 1 GB İster’i Kullanmak İçin İzlenilmesi Gereken Yollar

Kim 1 GB ister uygulamasını kullanabilmeniz için telefonunuzda bulunan play store ya da app store uygulamalarından BİP uygulamasını yüklemeniz gerekiyor. Ardından uygulamaya giriş yaparak, uygulamanın keşfet bölümünden Kim 1GB ister kampanyasını bulup katılım sağlamanız yeterli olacaktır.

Ardından uygulamaya giriş yaparak BASLA butonuna tıkladığınızda, uygulama tarafından size yönlendirilen; genel kültür, bilim, sanat ve spor gibi alanlarda sorulan sorulara verdiğiniz doğru cevapların karşılığı kadar internet kazanmaya hak kazanırsınız.

Kim 1 GB İster’den Ne Kadar İnternet Kazanabilirim?

Kim 1 GB ister uygulamasından verdiğiniz doğru cevaplar karşılığında haftalık maksimum 1 GB ödül kazanabilirsiniz. Bunun dışında bu yarışma 3’er soruluk aşamalar ile yapılır her aşamayı başarı ile geçtiğinizde, aşamanın değeri kadar internet kazanmaya hak kazanabilirsiniz. Herhangi yanlış cevap verdiğinizde ise elenirsiniz.

Kim 1 GB İster Aşamaları Nelerdir?

1. İlk 3 soruya doğru yanıt verdiğinizde 50 MB
2. Bir sonraki 3 soruya doğru yanıt verdiğinizde 100 MB
3. Bir sonraki 3 soruya doğru yanıt verdiğinizde 250 MB
3. Bir sonraki 3 soruya doğru yanıt verdiğinizde 500 MB
4.Son 3 soruya doğru yanıt verdiğinizde ise 1 GB internet kazanmış olursunuz.

Her aşamadan sonra uygulama size devam etmek isteyip istemediğinizi soracaktır. Bu sorulara TAMAM ya da DEVAM cevabını vererek, yarışmaya devam edebilir ya da kazandığınız aşamanın ödülünü alıp çekilebilirsiniz.

Yarışmada her aşamadan sonra çekilme hakkınız mevcuttur. Fakat bir aşamaya başladıktan sonra geri dönüş hakkınız bulunmamaktadır. Eğer sorulardan bir tanesine yanlış yanıt verirseniz ödül kazanma hakkınız kaybolacaktır. Fakat bir ücret karşılığında FİNAL butonuna tıklayarak direkt olarak final sorusunu görebilir ya da HEMEN butonuna tıklayarak kaldığınız yerden yarışmaya devam edebilirsiniz. Bunlardan herhangi bir tanesini yapmak istemiyorsanız, ertesi gün uygulamaya tekrar giriş yaparak şansınızı tekrar deneyebilirsiniz. Uygulamaya her 24 saatte bir giriş yapabilirsiniz fakat bir ödül kazandığınız taktirde bir sonraki ödülü alabilmek için bir sonraki haftayı beklemeniz gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. turkcell-kim-1-gb-internet-kampanyasi-nasil-yapilir Kim 1 GB İster Nasıl Yapılır? için yorumda bulun

    Kim 1 GB İster Nasıl Yapılır? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kim 1 GB İster Nasıl Yapılır? için ilk yorumu yapabilirsin.