Ücretsiz script ve bedava backlink Siteleri

Backlinkler önemlidir. Bunlar genellikle Google’ın bir bağlantıyı diğerine tercih edip etmemeyi düşündüğü zaman ortaya çıkardığı ilk izlenimdir, bu nedenle bu bağlantının hangi sıralamaya layık olduğuna karar verir.

Bir işletme backlink denetleyicisi kullanmıyorsa, bir sonraki potansiyel tavsiye kaynağına çok para vermeden  önce düzgün şekilde izlemesi önemlidir. Özellikle de, ilk başta kendiniz için bir isim yapmaya odaklanmak çok önemlidir.

Olumlu sıralamaları sürdürme şansınız bir nakliye firmasi veya  kombi işinde olanlar gibi bir şeyse, sıralamalarda ilk sırada kalmanıza yardımcı olmak için profesyonel bir backlink aracına ihtiyacınız olabilir.

Neyse ki, piyasada birçok geri bağlantı denetleyicisi var, ancak bir fark yaratmak için kişiselleştirilmiş bir geri bağlantı izleme aracına sahip olmanız gerekir.

Ve bu sadece özel bir backlink kontrol aracının yaptığı şeydir. Bir çok  kaynağı tarayacak ve işletme için bağlantı sonuçlarını izleyecektir.

Arama sonuçları, haberler, bloglar, siteler, haberler web sonuçları ve ağ bağlantıları dahil olmak üzere backlink siteleri önemlidir

Backlink aracının, takip ettiği geri bağlantıların arkasındaki kaynak siteyi aramanıza yardımcı olacak şekilde düzenleyebilirsiniz. Gelen linklerinizin geldiği sayfaların listesini görmek için rapor oluşturmak için anahtar kelimeler kullanmanıza veya belirli anahtar kelimeleri öğrenmenize olanak tanır.

Daha da iyisi, web sitenizi derlerken backlink raporunuza  geri dönüşüm  sağlamak için backlink aracını kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Or

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Halil Yüksel dedi ki:

    Tanıtım Yazısı Güzel Olmuş elinize sağlık teşekkürler