Reebok, Aztrek’in yepyeni model ve renklerini tanıttı

Reebok’ın 90’lı yıllardan ilham alan ikonik Aztrek ailesinin iki üyesi, daha renkli ve canlı bir görünüme bürünerek yeni tasarımlarıyla göz dolduruyor. Rap kraliçesi Cardi B ile iş birliğinde lanse edilen Aztrek Double, 90’lar ruhuyla geçmişten esintiler taşırken yenilenmiş tasarımıyla günümüz sneaker modasına öncülük etmeye geliyor.
 

Reebok, 90’lı yıllardan ilham alan ikonik Aztrek ailesinin iki üyesini daha renkli ve canlı tasarımlarla yeniledi.
 

Aztrek Double

Daha cesur bir tasarımla güçlendirilen Aztrek Double, Reebok’ın yenilikçi ve zengin geçmişinden ilham alarak adeta yeniden doğdu. Retrosever kadınlara hitap eden Aztrek Double, gösterişli bir orta taban ve yenilenmiş çapraz bağlarla beraber geçmişe götürürken geleceğe de göz kırpıyor.
 

Aztrek 96

Bir diğer yenilenen model 90’lı yılların meşhur koşu ayakkabısı Aztrek ‘96. “Beklenmeyen”i ortaya koyan Reebok’ın 90’lardaki ruhunu ve tutumunu mükemmel bir şekilde somutlaştıran Aztrek ‘96, önceki tasarımından daha cesur, daha renkli ve daha dinamik bir yüzle karşımıza çıkıyor.

Reebok’ın zengin tarihinden ilham alan ve günümüzün sokak estetiğiyle birlikte güncellenen Aztrek ‘96, köşeli eklenmiş kalıplara ve daha ön planda bir logoya sahip. Güncellenmiş bu tasarım, öne çıkmanız için mükemmel bir ayakkabı olarak sizinle buluşuyor.
 

Cardi B

Özellikle kadınlar için tasarlanan Aztrek Double’ın fiyatı 699 TL olurken, Aztrek ‘96, 599 TL fiyatıyla Reebok mağazalarında ve diğer satış noktalarında satışa sunuldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Reebok, Aztrek’in yepyeni model ve renklerini tanıttı için yorumda bulun

    Reebok, Aztrek’in yepyeni model ve renklerini tanıttı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Reebok, Aztrek’in yepyeni model ve renklerini tanıttı için ilk yorumu yapabilirsin.