Machka ile büyülü bir 2019 yılbaşı gecesi

Zarif ve feminen tavrını narin detaylarla buluşturan Machka Sonbahar-Kış 2018-2019 Koleksiyonu’nda yer alan tasarımlar yılbaşı partilerine ışıl ışıl bir silüet yaratıyor. İhtişam dozu yüksek bu buluşma sofistike bir kış etkisi ile taçlanıyor. Mevsimin büyüsüne bürünen tasarımlar yeni seneyi selamlarken en özel davetlerde tüm ihtişamıyla karşınıza çıkıyor. Machka Sonbahar-Kış 2018-2019 Koleksiyonu’nda yer alan gösterişli kalıplar ve detaylarsa eşsiz bir alternatif yaratıyor.

Machka’da özel davetler için ince işçiliğin yansımasını yüksek dozda gösteren ipek saten fular aksesuarlı derin V dekolteli krep elbise veya yakası fiyonk ve drape detaylı bubbling armür elbise tüm ilgileri üzerinize çekiyor. Üst bedeni kristal taş işlemeli ve fiyonk detaylı V yaka ve straplez elbiselerse lüks detaylarıyla naif bir uyum yakalıyor.
 

Machka Sonbahar-Kış 2018-2019 Koleksiyonu

Full payet işli dantel tül elbise ve ipek jorjet panelli, payet işli dar kalıplar kristal işlemeleriyle şık bir alternatif olarak karşınıza çıkıyor. İhtişam dozu yüksek yakası saten detaylı garnili payetli smokin ceket tüm parıltıları yansıtırken cep detaylı saten düşes garnili bonded krep ceketse kombinlerin tamamlayıcısı olarak yer alıyor.

Yanı işlemeli derin yırtmaçlı etekler veya full payet işli saten düşes anvelop krep eteklere eşlik edecek pul detaylı jorjet veya kristal işlemeli bluzlarsa vazgeçilmez klasiklere romantizm katıyor.

Yeni yıl davetlerine romantik ve feminen bir hava yaratmak istiyorsanız, Machka Sonbahar-Kış 2018-2019 Koleksiyonu galerimize mutlaka göz atın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Machka ile büyülü bir 2019 yılbaşı gecesi için yorumda bulun

    Machka ile büyülü bir 2019 yılbaşı gecesi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Machka ile büyülü bir 2019 yılbaşı gecesi için ilk yorumu yapabilirsin.