Kış aylarında size enerji verecek renkler

Enerji deyince akla gelen ilk renk kırmızıdır. Ancak herkesin cilt alt tonuna göre kullanacağı ana rengin soğuk ya da sıcak tonları vardır. Bize uygun olmayan bir tonu kullandığımızda rengin bize enerji vermesi bir yana tam tersi yorgun hissettirebilir. Kırmızı cesaretin rengi iken size uygun olmayan tonu ile saldırgan olarak algılanabilirsiniz.

2019’un pantone rengi açıklandı. Sıcacık bir renk, living coral, canlı mercan rengi. Bu renk kış günlerinde enerji verecektir.
 

Bir kombinde aksesuar olarak, küçük bir dokunuşla bile enerjinin yansımasını hissedebilirsiniz. Evinizin gününüzü en çok geçirdiğiniz bölümde oranj bir aksesuar size enerji verecektir.

Bereketi arttıran bir renk olan oranjı cüzdan rengi seçiminde de öneriyoruz.

Kışın kullandığımız koyu renkler yerine bu kış trend raporları canlı renklere de yer verildiği konusunda bizi bilgilendiriyor. Bundan yararlanarak renkten vazgeçmeyelim, nötr renkler kullanarak kendimizi görünmez yapmayalım. Görünülür olmayı tercih eden bir kadınsanız renkten vazgeçmeyin. Sezonda çok görülen kahve tonlarını kullanacaksanız turuncu renk ile bütünleyin, enerjinizi yükseltin.

Makyajda size uygun bir kırmızıyı bulun mutlaka… Makyajınızı cildinize uygun bir kırmızı ruj ile tamamlamak enerjinizi bütünleyecektir.

İlgili haberimiz için  

Yapılan araştırmalarda kadınlar giyim alışverişlerinde siyah rengi tercih ediyor. Kendilerine nedenini sorduğunuzda kombin yapmada pratikliğini, kiloyu gizlemesinin avantajını, kararsız bir anda elinin siyaha gittiğini, düşünmesine gerek kalmadığını söylüyorlar.
 

Siyah renk kullanıldığında size uygun kırmızı kürk bir aksesuarı boyunda kullanırsanız enerjiniz yükselir, yansıttığınız enerji farklılaşır. Siyahtan vazgeçemeyenler için kontrast renklerle, ama canlı renklerle, kendisine uygun tonları kullanarak bir dokunuşu öneriyoruz.

Bu kış Valentino, koyu kırmızı elbise üzerindeki fuşya ceketi ile kışın da renklerin cesur kullanımını gösterdi bize.

Sarı en sıcak renktir. Enerjik hissetmek için sarının size uygun tonunu kullanabilirsiniz. Birkaç canlı rengin, hatta neon renklerin bloklarının olduğu üst giyim ürünleri sizi canlandıracaktır.

Her sabah evinizden çıkmadan önce eşinize, çocuğunuza, kedinize, köpeğinize, kendinize sarılın… Enerjiniz yükselecek, kullandığınız renklerle fark edileceksiniz.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kış aylarında size enerji verecek renkler için yorumda bulun

    Kış aylarında size enerji verecek renkler için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kış aylarında size enerji verecek renkler için ilk yorumu yapabilirsin.