İlk buluşmaya nasıl hazırlanmalı rahat kıyafetler seçin!

Hoşlandığımız insanla yapacağımız ilk buluşmada tercih ettiğimiz kıyafet, nasıl bir hazırlık süreci yapacağımız aklımızı kurcalayan konulardan oluyor. Elmaelma.com olarak bu endişelerinizi gidermede size yardımcı olacak birkaç öneriyi sizler için hazırladık. İşte ilk buluşmada yapılması gereken hazırlık aşamaları!

Cilt bakımı yapın

Cildinizin ilk buluşmada ışıl ışıl parlaması sizi daha sağlıklı bir görüntüye kavuşturacaktır. Bu neden ile en az iki gün öncesinden cilt bakımına başlamalısınız. Ancak cildinizin alerjik reaksiyon gösterebileceği ve daha önce kullanmadığınız yeni şeyleri denemekten bu dönemde uzak durun.

Manikür ve pedikür 

Ellerin ve ayakların bakımı da en az cilt bakımı kadar önemli. Buluşma gününden bir gün önce manikür ve pedikür yaptırmanız doğru bir seçim olacak.

Saç bakımı önemli

Erkekler için en dikkat çekici noktalardan biri ise saçlar. Bu noktada kadınların güzel ve sağlıklı saçlara sahip olması ilk buluşmada olumlu bir geri dönüş sağlayabilir.

Doğal makyaj 

Erkeklerin çoğu abartı makyaj sevmez. İlk buluşmada abartı makyaj uygulamaları karşı tarafa gereğinden çok özendiğinizi de düşündürtebilir. Bu neden ile daha doğal tonlarda ve hafif bir makyaj tercih edebilirsiniz.

Ne giyeceksiniz? 

İçinde en rahat ve en güvenli hissettiğiniz kıyafeti seçin. Sırf güzel gözüktüğü için giymek istediğiniz ancak içinde rahat hissetmediğiniz kıyafetlerden uzak durmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İlk buluşmaya nasıl hazırlanmalı rahat kıyafetler seçin! için yorumda bulun

    İlk buluşmaya nasıl hazırlanmalı rahat kıyafetler seçin! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İlk buluşmaya nasıl hazırlanmalı rahat kıyafetler seçin! için ilk yorumu yapabilirsin.