Galaxy Fold’un Geleceğinde “Dikey Katlanmak” Var

Samsung’un geliştirici etkinliği, firmanın gelecek için planladığı cihazları hakkında bilgiler verdi. Etkinlikteki belki de en önemli ipucu, katlanabilen Samsung Galaxy Fold’un geleceği hakkındaki ipuçlarıydı.

Firmanın hazırladığı videoda şu anki Fold tasarımının, yeni bir tasarıma dönüştüğü, telefonun yukarıdan aşağıya katlanmaya başladığı görünüyor. Galaxy Fold 2’nin kapaklı telefonlar gibi katlanacağına dair dedikoduları daha önce de duymuştuk. Video sayesinde firmanın böyle bir telefon üzerinde gerçekten çalıştığı doğrulanmış oldu.

Güney Koreli firma, etkinlikte katlanabilen telefonlara odaklanmayı sürdürdüğünün altını çizdi ve “katlanabilir kategorisinde yeni form faktörlerini araştırmayı sürdüreceğini” söyledi. Bu, gelecekte daha geniş katlanabilen telefonlarla tanışabileceğimiz anlamına gelebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Galaxy Fold’un Geleceğinde “Dikey Katlanmak” Var için yorumda bulun

    Galaxy Fold’un Geleceğinde “Dikey Katlanmak” Var için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Galaxy Fold’un Geleceğinde “Dikey Katlanmak” Var için ilk yorumu yapabilirsin.