WhatsApp güncellemesi ile bir özellik geri gelecek

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp‘ın Android platformu için yeni Beta sürümü yayınlandı. Aylar önce kullanılabilen grup mesajlaşmalarını otomatik silme özelliği tekrar geri getirildi. Ayrıca WhatsApp Karanlık Mod özelliği de çeşitli iyileştirmeleri barındırıyor.

Android için WhatsApp Beta yeni güncellemesini yayınlandı

WhatsApp Beta sürümünün güncellenmesiyle beraber uygulama sürümü  2.19.348 olarak ortaya çıktı. Birkaç Beta sürümü önce ortaya çıkan grup mesajlarının zamanlayıcı ile beraber otomatik silinmesini gerçekleştiren özellik, daha sonra nedensiz bir şekilde pasif duruma getirilmişti. Son Beta güncellemesiyle beraber bu özellik tekrar aktif hale geldi.

Geri gelen bu özellik sayesinde kullanıcılar grup mesajlarında yazdıkları mesajları zamanlayıcı kullanarak gruptaki tüm mesajların silinmesini sağlayabilecek. Grup mesajları için oldukça pratik bir işlev olan bu özelliğin, WhatsApp’ın nihai sürümüne ne zaman geleceği henüz bilinmiyor.

Kullanıcılar tarafından merak edilen ve nihai sürümleri dahil henüz yayınlanmayan WhatsApp Karanlık Mod için son yayınlanan Beta sürümünde bir ipucu bulunuyor. Grup mesajlarının zamanlama ayarının bulunduğu kısım, karanlık mod ile uyumlu hale getirildi. Bu sayede geliştiriciler genel olarak WhatsApp Karanlık Mod hakkında kullanıcılara genel görünümün nasıl olacağı hakkında bir fikir vermiş oldu.

Whatsapp’ın yeni Beta sürümü ile ortaya çıkan yenilikler yapılacak testlerin olumlu sonuçlanması halinde kullanıcılara sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. WhatsApp güncellemesi ile bir özellik geri gelecek için yorumda bulun

    WhatsApp güncellemesi ile bir özellik geri gelecek için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak WhatsApp güncellemesi ile bir özellik geri gelecek için ilk yorumu yapabilirsin.