Galaxy Note 8 ve Galaxy S8’e Android 10 Gelecek mi?

Samsung Galaxy S8 yahut Galaxy Note 8 sahipleri, Android 10 güncellemesini alıp almayacaklarını mahsusen birkaç aydır merak ediyorlar. Samsung birçok cihazını güncellese de, bu modeller Android 10’a güncellenmeyecekler.

Bu üzücü durumun sebebi, Samsung’un amiral gemileri, orta seviye telefonlar ve bütçe dostu cihazlar için iki büyük güncelleme sunması. Firma, üst seviye cihazlar için rastgele bir ayrım yapmadığından (bu muhtemelen düzgün bir şey) Galaxy S8 ve Note 8 üzere telefonlar, üçüncü büyük güncellemeyi alamıyorlar.

Galaxy S8 ve Note 8, Android 7.0 Nougat ile çıkış yapmış ve vakit içinde Android Oreo ve Android Pie sürümlerine güncellenmişti. Yani bu modeller, almaları gereken güncellemeleri aldılar. Yani bu modellerden birine sahipseniz ve Android 10 ile Samsung One UI’nın yeni sürümünü kullanmak istiyorsanız, bunun için yeni bir Samsung’a geçmeniz gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Galaxy Note 8 ve Galaxy S8’e Android 10 Gelecek mi? için yorumda bulun

    Galaxy Note 8 ve Galaxy S8’e Android 10 Gelecek mi? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Galaxy Note 8 ve Galaxy S8’e Android 10 Gelecek mi? için ilk yorumu yapabilirsin.