En İyi Minecraft Seedleri

Minecraft Seedleri

İnternet’teki çeşitli Minecraft kaynaklarını kullanarak en iyi Minecraft seedlerini topladık. Bildiğiniz gibi hiçbir Minecraft oynanışı aynı değildir, bu oyunun büyüsüdür. Bazen zombi ordusunu bombalarabilirsiniz, bir sonraki adımınız patlamaya hazır sürüngenler olabilir. Ancak bir sonraki maceranıza daha fazla yapı eklemek istiyorsanız Minecraft seedlerinin süper yararlı olduğunu göreceksiniz.

Seedler, basitçe söylemek gerekirse, Minecraft’ta neyin nerede üretileceğini kontrol eden sayılar dizisidir. Belki kışın olduğu bir çorak araziye atılmak istersiniz. Belki de Tanrı-katmanlı yağma ile spawn olmak istersiniz. Ya da standart Minecraft hayatta kalma mücadelesinden bıktınız ve işleri biraz karıştırmak isteyebilirsiniz. Hiçbir şeyin olmadığı küçük bir adada da spawn olabilirsiniz.

Seedlare gelince akılda tutmanız gereken tek şey Minecraft’ın doğru sürümünü çalıştırdığınızdan emin olmaktır, aksi halde seediniz tam olarak ne istediğinizi ortaya çıkarma şansı yoktur. İşte en iyi Minecraft seedleri listesi.

Minecraft hakkında daha fazlasıyla ilgileniyosanız, en iyi Minecraft Pocket Edition seedleri, en iyi Minecraft haritaları, en iyi Minecraft doku paketleri, en iyi Minecraft sunucuları ve en iyi Minecraft modları konularımıza da göz atın.

En İyi Minecraft Pocket Edition Seedleri

En İyi Minecraft Haritaları

En İyi Minecraft Modları

En İyi Minecraft Doku Paketleri

En İyi Minecraft Sunucuları

Minecraft Komutları ve Hileleri

1. Double shipwreck at spawn

-4841696958638411935 (1.13)

Issız bir gemi enkazına rastlamaktan daha iyi ne olabilir? Belki de 2 tane bulmak. Eğer ganimet arayışı içinde dünyayı aramaktan sıkıldıysanız, bu seed sizi küçük bir adaya götürür. Solunuza bakın, harap bir gemi bulacaksınız ve sağda başka bir gemi.

2. Iceland

-1086590626 (1.13)

Buzdağı biyomları serindir. adece bu garip tahmin edici duyguyu taşımakla kalmıyorlar, aynı zamanda bir ev inşa etmek için harikalar. Kim bir buz kalesinde yaşamak istemez ki? Bu seedin bu kadar özel olmasını sağlayan şey, birçok seedte olduğu gibi, bir adada olmanızdır. Herhangi bir yöne bakın ve gördüğünüz tek şey buz çivileri olacaktır.

3. Floating sheepwreck

-1458479640 (1.13.1)

Bu koyunun adı Clarence ve sana araba sigortası satmak için burada. Ondan hiçbir şey satın almayın. Koyunlar yalan söylemekle ünlüdür.

Bundan kaçındıktan sonra, kendinizi daha temiz ve küçük bir başlangıç adasında bulacaksınız. Biraz dışarı çıkın ve çoğunlukla batık bir gemi enkazına rastlayacaksınız.

4. Turtle power

519124461 (1.13)

Genç, standart, sıkıcı kaplumbağalar. Kendi kaplumbağa koloninizi yükseltmek eğlenceli olsa da, bu seedte bundan daha fazlası var.

Muhtemelen çoktan tespit ettiğiniz gibi, spawn olduğunuz yerin hemen yanında hafif gömülü bir okyanus kalıntısı var. Bunu yağmaladıktan sonra, keşfedilecek başka bir okyanus harabesi için suya gidin.

5. Dive into the reefs

527517686 (1.13)

Minecraft güzel olabilir ve mercanların tanıtılmasından bu yana hiç bu kadar iyi görünmüyordu. Bu seedin neyle ilgili olduğu, altında gizlenen güzelliği görmekten geçer.

Spawn olduktan sonra bir dalış yapın. Screencap anahtarınızı hazır bulundurduğunuzdan emin olun, çünkü bu oldukça ilginç bir dalış macerası.

6. Overpowered Loot and Water Village

66830 (1.12)

Geniş bir köy yapabilir veya yıkabilirsiniz. Özellikle bu köy, her zamanki buğday ve tahta kılıç meselesi gibi değil. Bu köyde yedi blok obsidiyen, dokuz çelik külçe, iki altın külçe, çelik bir miğfer ve zırh, bir çelik kazma ve süper kullanışlı üç elmas içeren bir demirci ustası bulunuyor. Daha da iyisi, teknik bakımdan hile olarak sınıflandırılmamış.

7. Something’s Wrong

-8649882919108446796 (1.10.2)

Bu dünyada neler olduğu hakkında hiçbir fikriniz olmayabilir. Neden dağın tepesinde bir dağ var? Köy neden bu kadar yüksek inşa edilmiştir? Köylüler ekinlerine nasıl ulaşabilir? Neden dağın sağında küçük bir kulübe var? Bu kulübe yağma alanınızı depolamak için oldukça iyi bir yer olacaktır.

Bunun işe yaraması için, yeni bir dünya yaratın, çekirdeğe girin ve güçlendirilmiş dünyaları açın. Kasabanın hemen yakınında spawn olacaksınız.

8. The Sunken Temple

-854994388 (1.12)

Bazen Minecraft binaları olması gerektiği gibi üretmez, bu da bunun gibi heyecan verici anormalliklere yol açar; çöl tarafından geri çağrılan bir Tapınak. Yanınızdaki kullanışlı köyün yanı sıra, bu batık tapınağı da keşfedebileceksiniz. Sorunlarınızın tedavisi için zümrüt, altın, çeşitli altın elmalar, eyerler ve at zırhları var. Bu demek oluyor ki bir atınız var.

9. Monstrously Massive Seaside Village

-43121277 (1.11)

Muhteşem manzaralı bir sahil kasabasına taşınmak ister misiniz? O zaman başka bir yere bakmayın. İnternette yüzlerce köylü evinin birbirine karıştığını görmüş olabilirsiniz. Çoğu sahte. Aslında, birden fazla köyün yan yana doğması çok nadirdir. Tabii kesinlikle sahilin hemen yanında olan devasa bir köyün olduğu bu seed hariç.

10. Tiny Island and Ocean Monument

1525413704 (1.11)

Görüyor musunuz? Adanın hemen sağında, su yüzeyinin altındaki gölgeli yapı? Derinlikleri keşfetmek ve bir Yaşlı Muhafızla savaşmak istiyorsanız, bu sizin için bir seedtir. Okyanus Anıtı’nın solundaki ada da oldukça kullanışlıdır. Lanetlenmekten kaçınmak için yeterince uzakta. Başlamanız için yeterli miktarda alan ve malzeme var. Ayrıca, herhangi bir malzemeye ihtiyaç duymanız durumunda kısa bir yüzme mesafesinde.

11. Commandeer Your Own Mansion

113560767 (1.11)

Hayatta kalma konusunda bir konak bulmak kolay bir başarı değildir. Bir ormanı ön plana çıkaran ahşap yapıyla karşılaşacağınızı ümit ederek her ormanın temizlenmesi saatler sürecektir. Öyleyse sayısız saati boşa harcamak yerine, bu seedi yazıp doğrudan konağın önüne spawn olmaya ne dersiniz?

12. Live Life Above the Clouds

8061648139126237361 (1.1)

Spawn alanından doğrudan sağa dönün ve o yöne doğru devam edin. Sonunda bir dizi adaya geleceksiniz. Sadece denizde olmayacaklar, havada süzülüyor olacaklar. Gökyüzü adaları inşa etmek için oldukça zaman aldığından, bu seed gökyüzünde yeni bir hayat kurmaya doğrudan başlamak isteyenler için mükemmeldir.

13. Minecraft Mineshaft Spawn

105899026 (1.1)

Kim iyi bir vadiyi sever? Bu seed ile birlikte, toprağın bu büyük diliminin hemen arkasında spawn olacaksınız. Ama doğanın kuzeyine yolculuk yapın, gerçek eğlencenin başladığı yer burasıdır. Yaklaşık 100 metre uzaklıkta bir köydür. Yağmalayın ve kuyuya gidin. İçeri girin ve kendinizi keşfedilmeyi bekleyen, terk edilmiş bir maden ocağında bulacaksınız.

14. Spoopy Zombie Village

-1956807938 (1.1)

Minecraft’ı The Walking Dead’e dönüştürün. Bu seed zombileri öne ve merkeze koyar. Garip, açıklanamayan bir nedenden dolayı, bu unutulan yerleşimden geriye kalanların hepsi zombi köylüleridir. Belki de normal zombiler fiyatları beğenmemiştir. Kim bilir? Her şekilde de, bu karışıklığı çözmek sizin işiniz.

15. Flower Forest and Ice Plains

4837753214958088255 (1.8.3)

Ice Plains Spikes biome, Tundra biome’nin nadir görülen bir çeşididir ve Packed Ice’ın devasa heykel sütunlarına sahiptir. Bazı farkındalıklardan dolayı bu seed çok muazzam. Pitoresk bir çiçek ormanında spawn olurken, bir tarafta okyanus ve diğer tarafta soğuk bir cennet.

16. Giant Floating Island feat. Ominous Abyss

frt7g5 (1.8)

Paradisiacal adalarında her şey yolunda ve güzel, ama biraz daha varoluşsal bir şeyden hoşlanıyorsan, neden bu son derece imkansız seedi denemiyorsunuz? Devasa çimenli kara kütleleri, havada fizik kurallarına aldırış etmemekle birlikte asılı duruyor. Hazine arayışı içinde dolaşmaya gitmeden önce, nehrin karşısındaki bir orman tapınağından bahsetmeden geçmeyelim. Biraz daha az zorlayıcı.

17. Lava-filled Desert Mountain with Splash of Greenery

1168863261 (1.8)

Bu seedte sevdiğiniz herşeyden biraz var gibi. Geniş bir çöl ortamı; bir Extreme Hills dağı; yüksek irtifa ormanı; açıklanamayan yemyeşil bir üs kamp alanı; bir köy; bir çöl tapınağı… Hepsi çeşitli maceralar için sonsuz potansiyel üretmek için bir araya gelmiş.

18. Beautiful Mesa Forest

3971121552768171949 (1.8.3)

Bu fudgy renkli kil tabakası, sizin için yeterince lezzetli bir fırsat gibi görünebilir. Ama bu mesa seedi başka ilginç tuhaflıklar içeriyor. Kalın meşe ağaçları kümelerinin büyüdüğü bir vadide başlarsınız: Plato üzerinde kısa bir yürüyüş yapın ve derin bir kraterin içinde bir gölün olduğu geniş bir mesa ormanı göreceksiniz. Kraterin çevresine gizlenmiş olan mağarayı bulursanız, geniş bir yeraltı tüneli sistemine ineceksiniz.

19. Minimalist Survival Island

3366408241916580461 (1.8)

Gandhi’nin bir keresinde söylediği gibi, “Gerçek aydınlanmaya ulaşmak için, kendilerini affedilmeyen bir Minecraft hayatta kalma adası seedinde izole etmek gerekir.” Bu kısaltılmış ayar, bazı ruh arayışlarına ilham verebilir. Temel malzemeler burada pratik olarak bulunmaz. Yakındaki tek arkadaşlarınız kalamar; Bay Grass, Bay Sand ve Señor Gravel. Bir süre sonra kendinizi insanbiçimcilik edici cansız bloklar olarak da bulabilirsiniz. Şimdiye kadarki en iyi hayatta kalma seedi.

20. Village Surrounded by Snow

-870685196012565250 (1.8.3)

En iyi medeniyete dönüşün. Bundan daha doğal bir NPC köyü yok. Cold Taiga biome’unun çözülmüş bir yamasına sokulmuş küçültülmüş bir köy. Arkadaş canlısı bir mahalle demircisi, yemek için şirin bir küçük çiftlik ve eğer kurcalarsanız ödünç alabileceğiniz elmaslar bile vardır. Büyüyen bir metropol inşa etmek için bir şeyin peşindeyseniz, bu sizin için bir seed.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. En İyi Minecraft Seedleri için yorumda bulun

    En İyi Minecraft Seedleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak En İyi Minecraft Seedleri için ilk yorumu yapabilirsin.