Bu sonbaharın saç trendi perçem (2019)

Sanat ve cemiyet hayatının saç tasarımcısı Orhan Bademli, sonbahar mevsiminin saç trendlerini anlattı. Sonbaharda kadının rahatlık ve sadeliği en şık şekilde buluşturan country stilini benimsemesi gerektiğini belirten Bademli, bu sonbaharda sıcak ve yoğun renklerin kullanılacağını kısa ve düz kesimlerin tercih edileceğini belirtti. Bademli’ye göre sonbaharda küt kesimlerde uçlara doğru katlı kesimler tercih edilirken, kadın tarzının tamamlayıcısı perçemler olacak.

Sonbaharda doğa renk değiştirirken kadınlar da mevsimlerin rengini ve hislerini giyimlerine ve saçlarına yansıtmak istediğini belirten MOS Kuaförlerinin kurucusu, O&V Hair Style&Academy Kuaförsalonunun sahibi ünlü saç tasarımcısı Orhan Bademli, sonbaharda kadın saç trendlerini değerlendirdi.

Orhan Bademli, bu sonbaharda iddialı ve gösterişli modellerin tercih edileceğini belirterek, “Kadınlar saçlarında yaratıcılıklarını ve farklı kişiliklerini yansıtmak, gösterişli modellerle dikkat çekmek istiyorlar.

Her şeyden önce saç modeline dair seçim yaparken başkasında görüp beğendiğiniz modellerden ziyade katılacağınız organizasyonda kendi ifadenize en uygun modellerde ısrarcı olmanız benim size verebileceğim en içten tavsiyedir” ifadelerini kullandı.

Kısa saçlar ve perçemler tercih edilen modeller olacak

Bademli, “Her mevsim farklı renkler ve tarzlar barındırır. Önemli olan, siz hangi mevsimin insanısınız bunu bilmenizdir. Bu sonbaharda genel havaya bakacak olursak, perçemler trend olacak. Saçlarda kısa ve düz kesim tercih edilecek. Küt kesimlerde uçlara doğru katlı kesimler görmemiz de mümkün”  dedi.

İş hayatındaki kadınlar temiz ve net bir görüntü için atkuyruğunu tercih edecek

Orhan Bademli, İş hayatındaki kadınların sonbahar saç tercihleri için ise, “Taze bir enerji için çalışan kadınlar atkuyruğu gibi toplu, temiz ve pürüzsüz modeller tercih ederken; küçük veya büyük örgülerle, yumuşak toplanmış ya da açık ve net saçlarla da karşılaşacağız” sözleriyle yorumladı.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bu sonbaharın saç trendi perçem (2019) için yorumda bulun

    Bu sonbaharın saç trendi perçem (2019) için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bu sonbaharın saç trendi perçem (2019) için ilk yorumu yapabilirsin.